محل تبلیغات شما

حمید مظاهری راد

تا آنجایی که از پیام های امام راحل در ذهن این کهنه سرباز سالهای رنج و استقامت بیاد مانده، یادآوری است که بر جنگ فقر و غنا داشتند.  ‏‏تأکید فراوان حضرت امام(ره) در این زمینه درسی به پیروان خود بود که اساساً اعتقاد به‏‎ ‎‏جنگ فقر و غنا» یکی از مهمترین مشخصه ها و عمده ترین مرز دیدگاه اسلام ناب‏‎ ‎‏محمدی(ص) با دیدگاه های دیگر است. ‏امروز کار ما به جایی رسیده که اغنیایی که از فرودستی به فرادستانی چیره دست مبدل گردیده اند، نماینده به مجلس و انجمن های شهری می فرستند و به قول خودشان در زمانی نه چندان دور تصمیم گیران، حکمرانان کشور و دولت را تعیین خواهند نمود.

در آیاتی از قرآن مفسرین این نکته ی مهم را یادآور می گردند که: اگر کسی در مقابل ظالمان سکوت کند، با ایشان در ظلم و نتیجه آن مشارکت خواهد کرد. ظلم در سه سطح ظلم به خداوند مانند شرک و کفر و نفی آیات قرآن، ظلم به دیگران مانند قتل و ی و نیز ظلم به نفس مانند پیروی از هواهای نفسانی است. متاسفم که امروز شاهد آن هستیم که سکوت کنندگان در مقابلِ غارت بیت المال را ملتزم به اسلام عزیز برشمرده و آقای اکبر اعلمی را که بدون ملاحظه ی احدالناسی "مدام بر سر ناعدالتی ها فریاد برمیاورد" را با عنوان عدم التزام به اسلام و نظام اسلامی رد صلاحیت نموده اند.

نمی دانم کدامین ت موجب گردیده هر چقدر جلوتر می رویم مجالس شورا از انسان های فرهیخته، عقلا و نخبگان، دلسوزان، منتقدان و در کل مومنین واقعی با بهانه ی عدم التزام به دین مقدس اسلام تهی تر گردیده و محفلی می گردد از دورهمی ساکتین و

در چند روز گذشته شاهد بودم که فرمانداران سابقی که در دوران تصدی گری شان به آقای اعلمی در هیئت های اجرایی صلاحیت داده بودند از کرده ی خود شاد و مسرور بوده و آن را از افتخارات دوران حکمرانی خویش قلمداد می نمودند.

هر چقدر در حافظه ی تاریخی ملت های مسلمان و دوران ائمه ی اطهار و صالحان غور و تامل می نمایم موردی را سراغ نمی یابم که در آن عافیت طلبان و ساکتین در مقابل فساد، تباهی و تبانی مسلمانِ واقعی قلمداد و منتقدین و فریاد برآوردگان بر سر کجی ها و ناراستی ها به همین جرم از خدمت به محرومان و مستضعفان محروم گردند.

تاریخ اسلام پر است از کارگزاران، اعضا کابینه، استانداران و فرماندارانی که بدلیل خطاها، لغزش ها و همنشینی هایشان با مفسدین، سرمایه سالاران و فرومایگانی که از ائمه و امامان معصوم نامه های عتاب آلود دریافت نموده و عزل شدند و ما را چه شده که در این کشور همنشینی با رانت خواران و زیاده خواهان مزیتی مثال زدنی بشمار می رود و مبارزه با آنان خط قرمز بحساب می آید.

اینجانب که چندین دوره در انتخابات مجلس کاندیدا شده و پس از تائید صلاحیت در حالیکه قصدی برای ادامه ی کار نداشته و فقط زمان انتخابات را در این وانفسایِ حاکمیت رسانه های میلی و پروپاگاندای عظیم رسانه ای مال اندوزان، به عنوان تریبونی برای انتقال افکارم به شمار می آوردم و از آن بهره می بردم و انصرافم از ادامه ی حضور نه به دلیل فشار گروه های ذی نفع و . که بدلیل اعتقادم بوده است اعلام می دارم که اگر این بار کاندیدا می شدم و تائید می گردیدم یقینا بر دینداری خویش شک نموده و به اسلام راستین و واقعی رسول الله روی می آوردم.

در پایان امید آن را دارم که حق انتخاب کنندگی بنده را با تائید مسلمان واقعی و ابرانسان ایستاده بر آرمان به من باز گردانند.   

من هم به اسلامی که شما می شناسید مومن نیستم.

چرا اندیشه به محاق رفت؟

آیا با تحریم و تروریست خواندن منافع ملی آسیب جدی می بیند؟

های ,ی ,اسلام ,ها ,ظلم ,واقعی ,در این ,ها و ,به اسلام ,که از ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها